Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

29.09.2015

29 вересня в Лисичанському педагогічному коледжі пройшов міський педагогічний батл «Щаслива дитина в мирній країні», присвячений Всеукраїнському дню працівника дошкільної освіти. У теплій атмосфері захід зібрав студентів і викладачів Лисичанського педагогічного коледжу, а також їх гостей: фахівців відділу освіти Лисичанської міської ради, дошкільної освіти міста, представників КУ «Лисичанський методичний центр», завідувачів ДНЗ м. Лисичанська. Організувала і очолила проведення батлу рада лабораторії фахової компетентності педагога дошкільної освіти Лисичанського педагогічного коледжу. Але справжніми зірками, які змагались за перемогу, стали команди педагогічного колективу ДНЗ №8 «Світлячок» м. Лисичанська з однойменною назвою, та студентів спеціальності «Дошкільна освіта» з романтичною назвою «Королеви дитинства».

Гарний настрій, нестримний гумор, взаємопідтримка та дружня боротьба не розділили, а об'єднали команди. Змагання двох поколінь – молодого та досвідченого – продемонстрували талант, відповідальність і професіоналізм. Наче справжні професійні актори перевтілювались у дітей вихователі з команди «Світлячок». З їх виступів струменіла любов до вихованців, своєї професії, нестримна жага до життя. І хоча «Королеви дитинства» ще не мали такого професійного підгрунтя у своїх виступах, вони запам'ятались науковістю, м'яким гумором та прагненням стати справжніми професіоналами.

Справжня битва талантів ропочалась участю команд у педагогічному екскурсі з хедлайном «Молодість + досвід = результат», де учасники представили власний погляд на сучасного вихователя та дошкільну освіту в Україні. Яскраві виступи одразу підняли настрій усім присутнім, довели, що професія фихователя справді надзвичайно цікава.

«Методичний брифінг» засвідчив професійні знання учасників, уміння розуміти дитину з напівслова. Представили команди і свої інноваційні досягнення в галузі дошкільної освіти. Особливо запам'яталася Купина Анастасія - студентка 4 курсу, яка презентувала проект «Використання SMART технологій в роботі вихователя» і продемонструвала електронний підручник для роботи з дітьми.

Ігровий майданчик «Дитяча пісня - крок до креативності» переніс усіх присутніх у світ дитинства. Адже сучасні мультимедійні засоби, степ-аєробіка, шейпінг, фітбол-гімнастика, зумба-гімнастика, стретчинг дають можливість вихователю креативно підійти до інсценування знайомої з дитинства пісні і позитивно вплинути на фізичний та моральний розвиток дитини.

Завершальним та тріумфальним став творчий мікс «Щаслива дитина в мирній країні», присвячений патріотичному вихованню сучасної дитини-дошкільника. Яскраві хореографічні постановки та пісні, у яких з'єднались в єдиному прагненні жити в мирній щасливій єдиній країні діти і дорослі, переплелись калинові вінки та вишивані рушники, а з дивної жовто-блакитної квітки виріс український прапор, були пройняті вірою у світле майбутнє нашої держави та нас самих.

Складно прийшлося журі конкурсу, у складі якого Лагдан Н. В. - головний спеціаліст відділу освіти, Петрова Наталія Анатоліївна - методист КУ «Лисичанський методичний центр», Клименко Олена Вікторівна - завідуюча ДНЗ «Шпачок», Жердєва Інна Сергіївна - завідуюча ДНЗ «Світлячок». Але перемогла дружба і обидві команди розділили перемогу. Голова журі - Лагдан Н. В. вручила переможцям сертифікати та солодкі подарунки, а також висловила своє захоплення своїми нинішніми та майбутніми колегами. До дня працівника освіти Лисичанською міською радою була відзначена грамотою директор коледжу Мінєнко Г.М.

Святкування Дня дошкільника подарувало безліч позитивних емоцій і посмішок. Дійсно після такого заходу хочеться стати вихователем, врешті реш хочетьсяч жити, працювати педагогом і радіти тій нестримній енергії, яку дає наша професія її носіям та світу.

Тож іще раз вітаємо усіх працівників освіти з професійними святами. Бажаємо творчого натхнення, радості, миру, матеріального благополуччя, здоров'я і сімейного щастя.

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016