Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

28.09.2015

Вересень у самому розпалі, а це значить, що більшість тих, хто ще влітку був нервовим абітурієнтом, сьогодні вже став повноправним членом студентської братії, і вже потроху починає пробувати на зуб граніт науки. Проте, як відомо, справжнім студентом можна стати лише пройшовши процедуру посвяти. Саме тому у коледжі відбулися одразу два яскраві видовища: посвячення першокурсників у студенти та шоу талантів «Коледж.Шанс.UA» – найулюбленіші заходи студентів і викладачів, які вже багато років поспіль є традиційними.

Ритуал посвяти першокурсників до лав студентства здійснювали студенти четвертих курсів. Музичним подарунком для першокурсників стали яскраві концертні номери студентів коледжу. Першокурсники підготували мультимедійні презентації, в яких яскраво розповіли про свою групу, склали вірші один про одного, тобто познайомили шановну аудиторію з новими талановитими особистостями, які прийшли підкорювати вершини знань. За доброю традицією першокурсникам урочисто були передані символи навчання: Ключ знань та Студентський квиток. Самий серйозний і відповідальний момент церемонії - урочиста клятва, яку дають студенти-першокурсники, вступаючи в коледжне братство.

Порадувало і яскраве шоу талантів «Коледж.Шанс.Ua» – свято, яке вже давно стало візитівкою Лисичанського педагогічного коледжу. Свято принесло чимало позитивних емоцій всім присутнім. На сцені коледжу виступили представники від кожної з груп нового набору: на розсуд шановної публіки були представлені хореографічні композиції, вокальні номери, інструментальна композиція на скрипці. Всі виступи відрізнялися оригінальністю, самобутністю, драйвом, стали справжнім вибухом енергії! Вітаємо першокурсників з цим урочистим днем!

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

Підготувала Гуцкало О.О.

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016