Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

25.09.2015

SMART-технології в освіті

На початку ХХІ століття, кожен студент вільно оперує сучасними комп'ютерними технологіями, які викликають більшу зацікавленість у порівнянні із підручниками та зошитами. Тому перед викладачем ставиться низька важливих завдань, виконання яких зробить навчальний процес цікавим, творчим та ефективним.

У зв'язку з цим 25 вересня відбувся семінар-практикум для викладачів методик навчання щодо організації і проведення занять та можливостей застосування Smart-технологій в лабораторії початкової освіти Лисичанського педагогічного коледжу. Головним задумом зібрання було активне залучення викладачів, а в подальшому студентів, до використання сучасних медіа технологій та висвітлення можливостей Smart-дошки.

 

Викладачам було продемонстровано Smart-проекти та найцікавіші Smart-колекції. По завершенню семінару кожен викладач мав змогу створити власний об'єкт на Smart-дошці, тим самим відобразивши свої враження від заняття.

Отже, SMART-технології дають змогу викладачеві подати матеріал в сучасній інтерпретації, зробити його більш цікавим, швидко перевірити знання студентів та підвищити їхній інтерес до навчання. Фото семінару Підготувала: Ляшенко К.І.

     

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016