Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

22.09.2015

22 вересня 2015 року відбулась настановча конференція «Курсове проектування як складова науково-дослідної роботи» для студентів 4 курсу всіх спеціальностей.

Курсова робота є формою самостійного дослідження, творчого пошуку у питаннях відбору, опрацювання і використання наукової літератури, в питаннях систематизації та аналізу дібраного фактичного матеріалу. Вона демонструє уміння практичного застосування отриманих знань з дисциплін професійно-орієнтованого циклу.

Написання курсової роботи вимагає наполегливої, систематичної праці, так як вона містить в собі всі основні елементи як науково-дослідної, так і науково-методичної роботи.

Викладачі ц/к загальної педагогіки та загальної філології виділили головні завдання та складові виконання курсової роботи, познайомили студентів з вимогами до написання та оформлення роботи.

Особлива увага була спрямована на діяльність студентів по написанню курсової роботи щодо творчого пошуку, застосування сучасних інформаційно-комунікаційних та педагогічних технологій.

Викладачі презентували кращі роботи студентів випуску 2015 року, підкреслюючи різноманітні форми виконання практичної частини роботи (презентації, навчальні посібники, створені сайти, розроблені методичні рекомендації, технічні вироби тощо).

Побажаємо випускникам 2016 року цікавих напрацювань, творчих знахідок, гарних результатів.

 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016