Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

21.09.2015

Волонтери Лисичанського педагогічного коледжу взяли участь у міських заходах в рамках Міжнародного Дня Миру під гаслом «Молодь виступає за мир!».

 
     
 
     
 

Під час урочистої ходи усі присутні тримали в руках паперових голубів, різнокольорові стрічки, повітряні кульки, жовто-блакитні квіти і весь шлях від ЗОШ №4 до БК імені В.Сосюри вигукували гасла, які закликали кожного мешканця планети Земля замислиться над ціною та важливістю миру.

Біля БК ім. В.Сосюри було організовано флеш-моб, під час якого співали пісні, розмальовували голубів миру, відпускали в небо повітряні кульки, які повідали всьому світові, що діти України виступають за мир.

 
     
 

Міжнародний день Миру відзначають у всьому світі з ініціативи Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітнього відмови від насильства і вогню. Його почали відзначати в 1982 році. У цей день ООН закликає всі країни зупинити військові дії і хоча б на 24 години припинити кровопролиття.

Щороку, 22 вересня, на території всієї України відзначають День партизанської слави. Він відзначається як данина всенародної поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не шкодуючи крові і самого життя.

Дорогу ціну заплатило людство за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 рр. Не щезне в пам'яті людській, не піде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу - його битва, його перемога над фашистами.

Плекаючи традиції, волонтери знов зібрались у місці, де знайшли свій останній притулок юні герої – визволителі та вшанували пам'ять тих, хто пережив страшні дні, опалені війною. Петро Добринський та Іван Лугнаський, які уже в 16 років стали партизанами і відважно захищали рідне місто від фашистів.

Пам'ятайте, друзі, цих людей довіку,
Тих, хто повернувся і поліг в боях.
І вклонімось всі ми низько до землі їм,
Квітами устелим їх тернистий шлях.

     

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016