Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

17.09.2015

17 вересня в новому навчальному році продовжив свою роботу науково-методичний семінар «Розвиток особистості у сучасному медіа-просторі». основною тематикою цьогорічного направлення семінару стане участь у конкурсі «Вчитель – новатор» молодих викладачів. Мета конкурсу – опанування освітянами сучасних педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій, підтримка роботи педагогів у розробці та впровадженні мультимедійних програмних засобів навчання. Конкурс спрямовано на підвищення якості навчання учнів за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), виявлення кращого досвідустворення інноваційних освітніх програмних продуктів наоснові ресурсів Microsoft,розвиток ініціативи педагогів,

 
студентів та науковців у розробці та вдосконаленні навчально-методичних матеріалів, мотивування педагогів до використання ІКТ в навчально-виховному процесі.

На першому засіданні семінару були розглянуті теоретичні питання об'єднання наукової роботи в коледжі та можливість реалізації її в програмах компанії «Майкрософт Україна». Наприкінці семінару кожен викладач отримав особисте завдання до виконання.

Підготувала Степаненко А.І.

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016