Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

10.09.2015

Так буває, що одна непередбачена зустріч, один погляд, випадкове знайомство і все різко міняється в твоєму житті. Особливо, якщо мова йде про студентське життя.

10 вересня 2015 року на базі гуртожитку Лисичанського педагогічного коледжу відбувся вечір знайомств з першокурсниками. Веселі, креативні, розумні студенти успішно розпочали навчальний рік, прагнуть до нових звершень, намагаються відповідати вимогам сучасного студента. Тому й на виховний захід, який мав на меті формування колективізму, почуття згуртованості, комфорту, розвиток позитивних емоцій, сценічної культури, інтелектуальної грамотності та виховання толерантного ставлення один до одного, з'явилися в повному складі з гарним настроєм.

 

Представники квартир гуртожитку готували привітання одне одному: пісні, танці, сценки, намагаючись показати всі свої таланти та здібності. Присутні із задоволенням зустрічали учасників бурхливими оплесками, не стримуючи емоцій радості та задоволення. Так, представники квартири 2, 3, 8, 9 виконували ритмічні танці, запалюючи глядачів своєю енергією. Студенти-першокурсники, які мешкають в квартирі 5 відкрили свої таланти через виконання актуальної композиції «Мир без войны», а жителі 4 квартири нікого не залишили байдужим після перегляду вистави «КотоПес», в якій активну участь взяли всі студенти квартири.

 
     
 

 

Ведучими вечора знайомств стали вихователь гуртожитку Брюховецька О.А., та студент 3 курсу, спеціальності «Технологічна освіта» Огієнко Олександр, який цього ж дня переміг на виборах голови студентського парламенту коледжу.

 

Свято знайомства студентів не обійшлося без конкурсів. Так, представники всіх спеціальностей складали іспити з різних навчальних дисциплін: «Українська мова», «Народознавство», «Фізична культура», «Культурологія» та ін., намагаючись дати правильну відповідь на теоретичне або виконати практичне завдання; уявляли себе комендантами гуртожитку, прагнучи заселити якнайбільше жителів до уявного гуртожитку.

 
     
 
     
 
     
 
     
 

Розважальний захід доповнила довгоочікувана дискотека, яка зібрала та об'єднала всіх енергійних, красивих та талановитих студентів у велике коло, коло дружби, взаємоповаги та єдності.

Сподіваємося, що той заряд енергії та позитиву, який студенти отримали на заході, буде спрямований на отримання нових знань та перемог! Бажаємо успіхів у навчанні та нових звершень!

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016