Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

10.09.2015

Студентський парламент – це можливість реалізувати себе. 10 вересня у коледжі відбулася звітно-виборча конференція за участю всіх членів студпарламенту.

 

Дублер голови студпарламенту, студентка групи 2-АШ Почтаренко Лілія звітувала про роботу органів самоврядування за 2014-2015 навчальні роки. Всі заплановані заходи та програми були реалізовані, відзначалися високою громадянською активністю, змістовним характером, масовістю, позитивними емоціями та патріотичністю. Та зупинятися на досягнутому активна та креативна студентська молодь не збирається. Тож на студентів коледжу чекають нові перспективи, злети, нововведення.

 

 

 

Першим етапом таких змін стало проведення виборів голови студпарламенту. Власні передвиборчі кампанії презентували студенти: Огієнко Олександр (група 3-АТ), Міщенко Антон (група 1-ВС), Солошенко Юлія (група 1-БШ), Кіон Катерина (група 1-ВС) та Білянська Ксенія (група 2-ВС). Беззаперечним лідером передвиборчої гонки та її переможцем став Огієнко Олександр! Студентська спільнота обрала свого хедлайнера.

 

 

     
     
 
     
 
     
 

 

Отже, студенти, не витрачайте часу дарма. Розвивайтеся, відкривайте нові таланти, нові горизонти. У вас є чудова нагода зробити своє студентське життя яскравим, насиченим та цікавим!

 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016