Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

02.09.2015

Лисичанський педагогічний коледж творить історію

2 вересня 2015 р. велика коледжна родина вітала улюблене місто Лисичанськ з Днем народження!

Сьогодні відбувся перший фестиваль-форум національно-патріотичних справ «Тобі, моє Лисиче!».

Лисичанськ по праву називають колискою Донбасу. Перший рудник, перша шахта, перший досвід гірничої справи та виплавки чавуну - тільки цього було б достатньо, щоб вважати саме Лисичанськ одним з найбільш видатних населених пунктів регіону і країни.

 
     
 
     
 
     
 

 

На святі була присутня вся Україна, представники найкращих міст нашої держави, адже кожна група презентувала історію, самобутні традиції та таланти міст нашої держави! Від Сєвєродонецька до Ужгорода, від Харкова до Херсона, від Львова до Києва подорожували коледжани через марафон святкових студентських виступів. І це лише невелика частина мандрівки!

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
     

 

Це свято об'єднало всіх. Відчуття патріотизму, єдності, національно колориту завітали в душі кожного присутнього. Невичерпну криницю гарного настрою подарували всі групи коледжу. Тому визначити найкращого серед кращих журі було складно. Але вони впоралися зі своєю місією. Тож, перемогу в фестивалі-форумі національно-патріотичних справ «Тобі, моє Лисиче!» отримала група першокурсників спеціальності «Початкова освіта» ОКР «молодший спеціаліст» - група 1-АШ.

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Всього у фестивалі-форумі взяли участь 19 груп коледжу. Всі отримали грамоти за номінаціями, а найкреативніші – солодкі подарунки!

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
  Слався, наш рідний Лисичанськ! Нехай зростає та процвітає наше улюблене місто! Хай мир, добробут, суспільна злагода панують серед лисичан. Нехай щастя, любов і достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, в кожній родині, об'єднуючи всіх нас у згуртовану і небайдужу громаду. З Днем народження, рідне місто!!!

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016