Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

28.08.2015

Перші дні дитини в школі – це велика подія для всього педагогічного колективу школи. Але це також найважливіша подія і для професійної діяльності студентів Лисичанського педагогічного коледжу.

28 серпня 2015 року у коледжі відбулася настановча конференція з педагогічної практики «Перші дні дитини в школі» для студентів 4-х курсів спеціальності «Початкова освіта» ОКР «молодший спеціаліст».

На конференції студенти ознайомилися з основними задачами практики; з документацією, яку необхідно підготувати до початку та після завершення практики; заповнили щоденники, у якому студенти будуть фіксувати свої спостереження та робити щоденні аналізи навчально-виховної діяльності.

 

Базами педагогічної практики є загальноосвітні школи № 2, 4, 12 м. Лисичанська.

Для проходження педагогічної практики студенти-практиканти були розподілені на підгрупи. Кожна підгрупа закріплена за одним із класів, де вони виконують всі завдання, передбачені програмою практики.

Протягом педагогічної практики студенти разом із методистом практики будуть відвідувати всі заняття, які проводить вчитель початкових класів та виділяти головні види діяльності вчителя в перші дні дитини в школі.

Всім студентам-практикантам бажаємо успіхів при виконанні поставлених завдань практики!

 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016