Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

26.08.2015

25 серпня 2015 року у Лисичанському педагогічному коледжі відбувся урочистий захід присвячений 24-ій річниці Незалежності України.

 
     
 
     
 

Мета заходу – поглиблення знань студентів про традиції державотворення на шляху до Незалежності, формування громадянських компетенцій, пропагування демократичних цінностей та ідеї цілісності держави, соборності українства в цілому, сприяння вихованню патріотичних почуттів у студентської молоді.

В актовій залі, в урочистій обстановці, студенти та викладачі коледжу змогли відчути гордість за те, що є громадянами славної незалежної держави, ім'я якої – Україна!

 
     
 

Під час урочистої лекції студентам яскраво та емоційно була надана інформація про становлення незалежності, історичні віхи набуття національної свідомості та внеску України в світову спільноту.

 

Особливою родзинкою заходу став патріотичний флеш-моб «Україна – єдина: 24 роки незалежності» від студентів коледжу.

 

Тож, сьогодні кожен учасник свята зміг впевнитися в тому, що завдання – зберегти Незалежність, збудувати міцну державу, розвинути і примножити її моральні, культурні і духовні цінності – наш святий обов'язок. Шануймо себе і свою гідність, і шанованими будемо іншими!

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016