Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

19.08.2015

17-18 серпня в Лисичанському педагогічному коледжі студенти першокурсники взяли участь у первинних соціально-психологічних тренінгах. Психологом коледжу Хомич О.М. проведено ряд психологічних вправ для знайомства студентів. Під час тренінгу студенти-першокурсники розповідали про себе, про своє минуле життя, плани та очікування від майбутнього, намагалися обґрунтувати свій професійний вибір.

 
     
 
     
 
     
 

 

Всі першокурсники під час вправи «Я у майбутньому (через 1 рік)» намалювали себе студентами 2 курсу нашого коледжу: це явно свідчить про позитивну налаштованість студента на подальше навчання та передбачає скорочення адаптаційного терміну. Цього року коледжна родина поповнилася студентами різного віку: є у нас і п'ятнадцятирічні студенти і вісімнадцятирічні і навіть ті, кому вже виповнилося 20 років, але ж первинні опитування свідчать про те, що мотиваційна складова отримання освіти, нових знань, опанування професією є дуже високою!

 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Студенти бажали один одному – мира і добра, високих навчальних успіхів та отримання стипендії. Тож будемо сподіватися, що і у подальшій роботі буде панувати така ж атмосфера робочої, дружньої команди, якими студенти показали себе під час тренінгів.

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016