Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

17.08.2015

17 серпня 2015 року розпочався новий навчальний рік більш як для 400 студентів Лисичанського педагогічного коледжу. Широко відкрилися двері навчальних аудиторій для отримання якісної освіти, європейського рівня знань.

Урочисті збори стали для всіх присутніх світлою і радісною подією - очікуваним святом. Щирі слова привітання надсилали на адресу студентської молоді і викладачів ректор Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор педагогічних наук, професор Савченко Сергій Вікторович, директор коледжу Мінєнко Галина Миколаївна, ветеран педагогічної праці, відмінник освіти Саприкіна Тетяна Георгіївна з побажаннями успіхів у навчання, миру і злагоди, професійних задоволень і творчих здобутків.

Приємними хвилинами на зборах стало відзначення викладачів та студентів за результатами попереднього року навчання, участі у громадському житті коледжу, підготовки до нового 2015-2016 н.р. Серед них Тарарива Лідія Юріївна, заступник директора з навчальної роботи, Бєліков Максим Геннадійович, інженер-програміст, Харченко Олена, Бережна Лія, Удоденко Ірина - студенти 4 курсу, Сидоренко Єлизавета, Пахомов Дмитро - студенти 2-3 курсів.

Тож успішного всім нового 2015-2016 навчального року!

 
     
 
     
 
     

Підготувала Матліна О.В.

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016