Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

10.07.2015

10 липня о 8 годині розпочала роботу приймальна комісія ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» згідно з Умовами прийому до вищих навчальних закладів України.

Підготовка фахівців в Лисичанському педагогічному коледжі здійснюється відповідно до ліцензій Міністерства освіти і науки України за спеціальностями:

- Початкова освіта

- Дошкільна освіта

- Технологічна освіта

- Фізичне виховання

- Видавнича справа та редагування

Приймальна комісія працює за затвердженим планом роботи. А також проводить вступні випробування за затвердженим графіком.

Приймальна комісія Лисичанського педагогічного коледжу створена для проведення прийому студентів на навчання і працює в умовах демократичності, прозорості та відкритості відповідно до законодавства України.

Основними завданнями приймальної комісії є:

• інформування вступників, їх батьків та громадськості з питань вступу до коледжу;

• організація прийому заяв та документів, прийняття рішень про допуск вступників до участі у конкурсі (до участі у вступних випробуваннях);

• організація і проведення консультацій абітурієнтів з питань вступу на навчання та консультації з питань вибору напряму підготовки (спеціальності), що найбільш відповідає здібностям, нахилам і рівню підготовки абітурієнта.

В перший день роботи приймальної комісії бажаючих подати документи уже чимало. Вступники намагаються бути першими серед тих, хто матиме право на конкурсний відбір для вступу на державну форму навчання. Всі вступники мають можливість взяти участь у конкурсі на місця, що фінансуються державним бюджетом (бюджетні місця), а загальна кількість таких місць в цьому році – 103. Слід зазначити, що серед вступників цього року традиційною популярністю користується здобуття педагогічної освіти. Перші заяви подали вступники на спеціальність «Початкова освіта».

Зі вступниками виявилась можливість поспілкуватись і отримати відповідь на питання, чому вони обрали для навчання саме у коледжі. Майбутні абітурієнти зауважили, що: «…подобається добра репутація ВНЗ, а ще на вибір вплинули гарні відгуки знайомих, які вже стали випускниками та працюють у навчальних закладах, про викладацький склад».

З детальною інформацією щодо вступу можна ознайомитись на сайті у розділі “Абітурієнту” або за телефоном приймальної комісії 095-72-69-021.

До уваги вступників: приймальна комісія Лисичанського педагогічного коледжу працює за наступним графіком: з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 16.00, а також в суботу з 8.00 до 12.00.

Приймальна комісія Лисичанського педагогічного коледжу чекає на Вас! Не упустіть свій шанс стати студентом!

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016