Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

11.06.2015

Кактуси – унікальні представники рослинного світу. Неповторні за формами, розмірами і забарвленням, вони – благодатний об'єкт для колекціонування. Розводити їх можна практично в будь-яких умовах – від підвіконня північного вікна до зимуючого під снігом рокарія.

В стінах лабораторії методики ознайомлення з природою відбулося справжнісіньке диво – цвітіння кактуса «Gymnocalycium Saglione». Із колючої рослинки пробилася гарна біло-рожева квітка, м'яка і пухнаста. Навіть не віриться, що такі гарні квітки нам може подарувати невеличка сердита колюча рослинка.

 

Запорукою успішного цвітіння кактусів є догляд за ними. Представники даного роду, як і всі інші кактуси, дуже вибагливі до освітлення. При недостатньому освітленні вони можуть і зовсім не зацвісти. Тому до їх розміщення потрібно поставитися належним чином. Обирають для цього дуже освітлювані ділянки кімнат так, щоб протягом всього дня на них падало сонячне світло, бо на сонці вони себе почувають чудово. Поливати кактуси необхідно у літній період часу рясно і постійно стежити, щоб земля не пересихала.

Цвітіння неповторної «Mammillaria Wildii» зачаровує своєю красою. Один з невибагливих і широко поширених в кімнатній культурі видів кактусів. Мамміллярія Вільда – одна з небагатьох маммілярій, яка не переносять прямих променів сонця, всі інші види потребують влітку сонячне місце, так як від цього залежить краса і яскравість забарвлення їх колючок.

Для того, щоб виростити мамілярію необхідно оновлювати рослину хоча б раз в три-чотири роки і ви отримаєте букетики красивих ніжно-білих квіточок.

Дотримуйтесь всіх цих нескладних правил, і Ви побачите довгоочікуване диво – ніжне й прекрасне цвітіння кактуса.

Цвітіння кактуса – це мить, але як довго люди її пам'ятають! Вона радує нас протягом довгого часу, поки не приходить знову інша щаслива мить! Побачивши це чудо, розцвітає надія, бо є повір'я, що кактуси цвітуть на добро!

 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016