Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

08.06.2015

8 червня 2015 року у навчальному закладі відбувся День безпеки життєдіяльності.

У рамках реалізації цього заходу була проведена атестація кабінетів, комісією перевірено наявність і стан нормативної документації; стан меблів, підручників, обладнання, наочності; відповідність вимогам охорони праці та безпеки життєдіяльності; наявність оснащення та пристроїв для проведення лабораторно - практичних робіт.

Волонтери Червоного Хреста міста Лисичанська провели тренінг-практикум «Надання першої допомоги». Надзвичайні ситуації, що потребують надання екстреної медичної допомоги, виникають зненацька. Часто в перші хвилини поруч з постраждалим опиняються звичайні перехожі, попутники, що проходять повз. Тому дуже важливо, щоб якомога більше людей володіли елементарними знаннями з надання долікарської допомоги.

Педагоги, студенти-волонтери продемонстрували навички надання першої допомоги. Був представлений манекен, на якому волонтери змогли показати і навчити накладати пов'язку або шину, зупиняти кровотечу, робити штучне дихання тощо.

На заході був присутній головний державний інспектор з охорони праці Державної інспекції нагляду в соціально-культурній сфері, транспорті та зв'язку Ширшиков Андрій Вікторович, який наголосив на те, що охорона праці спрямована на збереження життя, здоров'я і працездатності людини у процесі трудової діяльності, тому основним методом охорони праці є використання техніки безпеки на робочих місцях. Охорона праці повинна захищати робітників від дії шкідливих та небезпечних факторів, забезпечувати найбільш сприятливі умови праці, що сприяють продуктивності праці. Тому розробка заходів щодо покращення умов охорони праці повинна проводитися на кожному підприємстві, в тому числі і в закладах освіти.

Підводячи підсумки проведеного заходу, наголошуємо, що здоров'я є головним у житті людини і тому необхідно докладати максимальну кількість зусиль, щоб зрозуміти всю важливість активного способу життя та дотримання всіх правил гігієни для того, щоб життя було довгим і щасливим.

 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016