Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

02.06.2015

Для колективу Лисичанського педагогічного коледжу стало вже доброю традицією зустрічати кожну пору року яскравою подією. Не виняток і літо. Адже в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Приємним сюрпризом для дітлахів і дорослих стала подорож до веселої, щасливої, чарівної Країни Дитинства, організатором якої виступив профспілковий комітет.

У коледжному подвір'ї дітлахи разом із Сімкою (героїня мультфільму "Фіксики") та її подружкою Феєю Вінкс поринули в захопливий світ дитинства. І чого там лише не було: танці досхочу, веселі хороводи, цікаві ігри, естафети, пірати Карибського моря, ціле море мильних бульбашок, океан оплесків та безліч дитячих посмішок. Але яке ж свято без солодощів?! Тільки не дитяче! Гарним завершенням свята стало вручення смачних подарунків.

Закликаємо всіх дорослих сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

У світі всі малята –
і хлопчики й дівчата –
повинні право мати
щасливими зростати.
В турботливій країні,
у люблячій родині
мужнітимуть здорові
біляві й чорноброві.
Бо очі карі й сірі
у злагоді та мирі
не плачуть, а сміються,
що "дітками" зовуться.

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016