Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

22.05.2015

Ознайомча практика є невід'ємною складовою частиною навчального процесу, першим етапом практичної підготовки студентів спеціальності «Видавнича справа та редагування» до професійної діяльності. Вона покликана увиразнити, конкретизувати, наблизити до практичних реалій їх навчально-розвивальну діяльність, прагматизувати процес формування необхідних їм фахових компетенцій.

Студенти 2 курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування» побували на тижневій практиці ознайомлювального навчального характеру.

За цей тиждень вони відвідали редакцію громадсько-політичної газети «Новый путь», та рекламно-поліграфічну компанію «КИТ-Л».

Газета «Новый путь» – одна з найстаріших газет країни. Усталені традиції та єдина мета допомагають їй і сьогодні бути актуальною та популярною серед читачів. На її базі утворено літературне об`єднання «Исток», до якого сьогодні входить близько 30 поетів та прозаїків. Ця газета є немовби покровителем літератури нашого міста.

Рекламно-поліграфічна компанія «КИТ-Л» випускає рекламну продукцію. Продукти її діяльності ми бачимо усюди – на біл-бордах, плакатах, транспорті. Це могутня корпорація, яку, як і газету «Новый путь», знають не лише у Лисичанську, але й за його межами.

Під час практики студенти дізналися багато нового з життя редакції та поліграфії, а саме, ознайомилися зі структурою верстки газет, журналів, з дизайнерським оформленням матеріалів. Дізналися про обов'язки молодшого коректора, редактора. Власники підприємств були привітні, вони залюбки поділилися своїми знаннями з майбутніми редакторами. Студенти також були задоволені, адже ця практика їх запевнила, що вони правильно обрали професію, і отримані знання обов`язково стануть у нагоді.

Ми сподіваємося, що наші студенти стануть складовими цих двох корпорацій. Адже це – початок на шляху до чудової кар'єри та блискучого успіху.

 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016