Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

18.05.2015

У Відокремленому підрозділі «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» триває заліково-екзаменаційна сесія для студентів усіх курсів та спеціальностей ОКР «молодший спеціаліст», «бакалавр».

Кожна група проходить процедуру допуску до сесії на засіданнях педагогічної ради. У студентів з'являється можливість продемонструвати свій рівень знань через усні відповіді, конструктивні бесіди з викладачем, написання творчих письмових робіт, захист проектів різної тематики з використанням ІКТ, розробку педагогічних портфоліо тощо. Важливо відзначити, що особливо відповідальна атмосфера панує на екзаменах: студенти на порушують графіки сесій, не допускають зривів чи запізнень; дотримуються дисципліни і порядку як у зовнішньому вигляді і поведінці, так і в культурі спілкування та в міжособистісній взаємодії. На екзаменах студенти демонструють не лише свої знання, а й обов'язково інтегрують ці знання з власним практичним досвідом, наводять конкретні приклади.

Важливим етапом у професійному становленні майбутніх випускників коледжу стануть державні екзамени, які є головним показником освіченості й конкурентоздатності наших студентів.

Наш прес-центр взяв інтерв'ю у студентів і викладачів, щоб дізнатися безпосередньо про успіхи й поразки студентів під час складання заліків і екзаменів. Коридорами лунають студентські розмови про наближення сесії, про білети, завдання, консультації, розклад, екзаменаторів. Студентство відчутно хвилюється, у голові час від часу з'являються думки про те, як витримати ці випробовування, як показати високий результат, як не схибити. Споконвічні питання, які турбують кожного студента. Ми не могли залишитися осторонь від цього значного в житті кожного студента етапу. Як готуються до екзаменів студенти, до яких відчайдушних дій вдаються, аби здати все на відмінно, які секрети успіху складання екзамену, дізналися кореспонденти прес-центру. Вони представили результати опитування у своєму журналістському матеріалі.

 

Склончак К., студент другого курсу спеціальності «Фізичне виховання»

Ми маємо мрію стати фахівцями за спеціальностями, які обрали і задля яких здатні йти на самопожертви, довгими годинами розшукувати необхідну літературу в читальній залі, працювати над проектами, розтлумачувати невідомі терміни, вчити вірші, користуватися електронними каталогами читальної зали, лабораторіями у пошуках істини. Ми справжні студенти – герої нашого часу… Я сумлінно готуюсь до екзаменів, щоб скласти їх на «відмінно». Дуже складно поєднувати спорт і навчання, але якщо є бажання, все можливо.

 

Вітвіцький Вадим, студент другого курсу спеціальності «Фізичне виховання»

Це буде не перша сесія в моєму житті, тому я впевнений, що я зможу скласти всі заліки й екзамени. Це дуже важливо для мене, оскільки від цього залежить, який диплом я отримаю і яким спеціалістом я стану в майбутньому. Я вже склав залік із психології і дуже задоволений своїм результатом. Хочу побажати однокурсникам успіхів

 

 

 

Забабурова П., студентка другого курсу спеціальності «Видавнича справа і редагування»

Я серйозно готуюсь до екзаменів. Я читаю не лише підручники, а й користуюсь допоміжною літературою, щоб розкрити питання глибоко. За моїми прогнозами – маю скласти на «відмінно»:) Секрет такої впевненості – мої друзі й викладачі, які завжди допомагають. Ми з однокурсниками готуємося до сесії колективно, один одному допомагаємо, якщо хтось не розуміє якусь тему, ми намагаємося розтлумачити один одному. Результат нас влаштовує, тому ми продовжуємо діяти за таким принципом: коли вчиш когось – навчаєшся сам.

 

Сорокіна Т., студентка другого курсу спеціальності «Видавнича справа і редагування»

Для того, щоб успішно скласти екзамен необхідною є ретельна підготовка, систематичність вивчення тем змістового модуля. Екзамен не складно складати тоді, коли ти старанно готуєшся. Я ніколи не хвилююсь за оцінку – найголовніше для мене – знання, які я зможу використати, щоб стати успішною. Моя порада для першокурсників, які вперше у своєму житті складатимуть сесію, – будьте чесними, оскільки найважливіше у нашому сучасному світі – знання. Ось, що керує світом. Інтелект ніколи не забрати у людини. Інтелектуальна людина є духовно багатою, а що може бути найкращим за спілкування з освіченою людиною, яка здатна критично мислити, аналізувати, якій не можна нав'язати хибних думок чи несправедливих рішень. Не дбайте про оцінку, оскільки це лише милиці кульгавої педагогіки. І ще хотілося б додати, що перед екзаменом я завжди хвилююсь, проте це хвилювання закономірне, й за ним йде радість від омріяного результату.

 

 

 

Сєдих В.П., викладач іноземної мови

Заліково-екзаменаційна сесія – це завжди відповідальний момент для студента. Показати найкращий результат – цілком природне прагнення студентства, тому ми, викладачі, постійно дбаємо про те, щоб знання були міцними, ґрунтувалися на сучасних тенденціях розвитку науки, базувалися на практичному досвіді. Стійка мотивація до вивчення англійської мови, наполеглива й сумлінна робота дають свій результат. Очікуємо на високі показники у цьому році. 

 

Демченко П.Є., викладач загальнотехнічних дисциплін

Студенти спеціальності «Технологічна освіта» третього курсу вже склали екзамени. І я можу впевнено сказати, що студенти фахово зросли у порівнянні з першим курсом. Відчувається усвідомлене розуміння важливості фундаментальних знань, які використовуються в професійній діяльності педагога. Я глибоко переконаний у тому, що вони стануть справжніми майстрами своєї справи.

Які ви висуваєте вимоги до студентів як екзаменатор? (питання від кореспондентів)

Я дуже серйозно ставлюся до проведення екзамену, адже це показник моєї роботи, чим він є вищим, тим якіснішою є моя робота. У цьому семестрі я задоволений результатом екзамену, відповіді студентів були ґрунтовними, базувалися на досвіді педагогічної практики, відрізнялися креативністю, новим підходом до трактування окремих питань методики. Я сподіваюся, що такі глибокі знання допоможуть студентству реалізувати себе у подальшому.

 

 

 

Шуліка Л.В., викладач філологічних дисциплін

Сесія – це завжди хвилюючий момент в житті студента. Як би він до неї не готувався, але часу все одно не вистачає. Дехто сидить ночами, щоб отримати гарні результати. Хотілося б побажати правильно розраховувати дорогоцінний час і обов'язково відводити час на відпочинок, а ми, викладачі, завжди готові допомогти тому, хто прагне високих результатів. Бажаю успіхів!

 

 
     
 
     
 

Прес-центр

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016