Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

12.05.2015

У коледжі зініційований і проведений студентський проект «УКРАЇНА – ЄДИНА КРАЇНА. ЕТНІЧНІ РЕГІОНИ» в контексті загальноколеджного патріотичного месседжа «Твої скарби безцінні, Україно!». Учасникам проекту запропоновано інтерактивну мапу етнічних регіонів України. Студенти ознайомилися з особливостями й унікальністю Слобожанщини, Буковини, Галичини, Полісся, Поділля, Подніпров'я, Волині.

Кожен куточок Батьківщини є для нас, українців, святістю. Україна зберегла свої традиції, свою культуру, самобутність від сходу до заходу, від півдня до півночі. Жоден куточок світу не може порівнятися з красою нашої держави. Змістовний матеріал про культурне багатство етнічних регіонів дав можливість ознайомитися з географічним положенням, історичним надбанням, природним ландшафтом, найвідомішими постатями, які відіграли значну роль у становленні України.

Друга частина проекту – яскравий флешмоб, який визначив асоціативний ряд концепту УКРАЇНА. Музична композиція і її рядок «Україна – це я!» стали хештегом заходу. Студенти створили ланцюжок асоціацій, продемонструвавши на flash-картках, що Україна – це «вишиванка», «хрестик на полотні», «синє небо», «сонечка тепло», «степ широкий», «надія», «любов», «чиста мрія», «воля», «родина», «колискова». Кульмінацією заходу стало складання ПРАПОРА УКРАЇНИ. Блакитне небо над золотою нивою – національні кольори кожного українця-патріота, символи незламності, величності української нації.

Після заходу студенти з великим задоволенням залишали свої он-лайн коментарі на віртуальній стіні http://ru.padlet.com/wall/asbjwdikim02

 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016