Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

08.05.2015

В дні травневі, мріями багаті,
Коли щастя хлюпає з пісень,
Ми щороку зістрічаєм свято -
Перемоги радісної день.
І живуть у пам'яті народу
Його вірні дочки і сини,
Ті, що не вернулися з походів
Грізної, великої війни.

8 травня в День пам'яті та примирення Лисичанський педагогічний коледж долучився до європейської спільноти й зібрався коледжною родиною з нагоди вшанування 70-річчя Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни.

Програма заходів розпочалася годиною-реквієм «До останньої межі…», в кожному слові якої відчувався заклик до вшанування подвигу Українського народу, було зазначено його визначний внесок у перемогу антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні; висловлено повагу усім борцям проти нацизму. Увічнено пам'ять про загиблих воїнів, жертв воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни.

 
     
 

 

Студентська молодь мала змогу почути імена незнаних раніше героїв Олексія Береста, Євгена Березняка, Майкла Стренка, підпільниці Галини Кузьменко. Монологи студентів Шарого О. та Баюк Д. від імені Валі Котіка та Зіни Портнової стали емоційною й водночас трагічною кульмінацією заходу.

Організатори намагалися спростовувати домінантність історичних міфів у свідомості студентської молоді й утвердити ідею спадкоємністі традиції воїнів – переможців нацизму та нинішніх захисників Вітчизни, консолідувати суспільство навколо ідеї захисту України.

Головним атрибутом заходу стала Алея слави і, звісно, маки.

Мітинг у коледжному подвір'ї продовжив центральну ідею програми Дня пам'яті та примирення, який урочисто відкрив директор коледжу Мінєнко Г.М.

 
     
 
     
 
     
 

 

Студенти гідно вшанували подвиг українського народу, героїзм і стійкість, мужність і незламність покладанням гірлянди слави на могилу загиблих партизан.

 
     
 
     
 

 

Традиційно виконувалися пісні, а модерним аспектом мітингу став студентський флешмоб «Маки пам'яті. Схиляємо голову».

 

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016