Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

07.05.2015

Діяльність волонтерського загону «Милосердя»

В рамках реалізації програми волонтерського загону «Милосердя» щодо відзначення 70-річниці Перемоги у Другій світовій війні 1939-1945рр волонтери організували акцію «Візит до ветерана».

 

У складних економічних умовах, в яких перебувають нині соціально незахищені прошарки населення, особливо люди похилого віку, прояви людинолюбства, гуманізму, безкорисної допомоги стають справжнім вогником порятунку, надії, милосердя (наприклад, Баранєй Борис Митрофанович, Горейнова Валентина Миколаївна). На рахунку волонтерів чимало добрих справ: підготовка присадибних ділянок, прибирання подвір'я та житлових приміщень. Ветерани були вдячні за допомогу, вони відчули, що про них турбуються, їх проблеми і турботи потрібні молоді.

 
     
 
     
 

 

В рамках Всеукраїнської громадської акції «Ніхто не забутий», метою якої є відновлення меморіалів Перемоги в різних областях України активісти волонтерського загону «Милосердя» прибрали пам'ятники міста, зокрема, пам'ятник невідомому солдату та могилу двох партизанів – Добринського Петра Андрійовича та Луганського Івана Андрійовича, які в роки Великої вітчизняної війни, будучи ще дітьми, мужньо захищали Лисичанську землю і пали смертю хоробрих.

 
     
 

 

Волонтери Лисичанського педагогічного коледжу прийняли участь у патріотичному флешмобі під назвою «Світ - Україна», під час якого побудували живу синьо-жовту карту України.

 
     
 
     
 

 

Червоний мак є традиційним українським символом, про який співалося в козацьких думах як про символ пролитої козацької крові. З іншого боку, червоний мак є європейським символом пам'яті жертв І та ІІ світової війни. Тому актив волонтерського загону провів акцію «Маки пам'яті. Схиляємо голови».

Надзвичайно важливо по-українськи вшановувати пам'ять жертв і героїв цієї війни, бо Україна була однією з головних арен Другої світової війни.

Коли ми пам'ятаємо – ми непереможні!

 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016