Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

05.05.2015

5 травня 2015 року відбулося підсумкове засідання школи молодого викладача, на якому був підведений підсумок роботи протягом навчального року.

З вересня по травень молоді викладачі коледжу у складі Ляшенко К.І., Шевирьової І.Г., Сєдих В.П., Варфоломєєвої К.В., Крилової М.О., Лісоветського В.В. ознайомилися з планом роботи на навчальний рік, інноваціями у розробці навчальних презентацій, мультимедійних лекцій, застосуванням блогів викладачів для організації навчальної роботи зі студентами, які навчаються за індивідуальним графіком, пройшли курс семінару-практикуму щодо підвищення ІКТ-компетентності викладача:

- основи цифрового відео;

- методика створення власного відео;

- основи відео монтажу.

На підсумковому засіданні викладачі презентували методичні портфоліо першого року роботи. Це показало, що молоді фахівці займаються науковою роботою – це є невід'ємною частиною навчально-виховного процесу, ведуть активну кураторську діяльність, беруть участь у різноманітних семінарах, вебінарах, методичних квестах, співпрацюють як з колегами, так і зі студентами коледжу для підвищення рівня професійної компетентності.

Молоді викладачі коледжу не залишаються осторонь від спортивної діяльності. Варфоломєєва К.В. брала участь у організації та проведенні загальноколеджних змагань: спортивне свято, лонгмоб – 2014, чемпіонат ЛПК з футболу серед дівчат, була учасником Чемпіонату України з футболу м.Умань.

Ляшенко К.І., Сєдих В.П., Шевирьова І.Г., Крилова М.О. протягом року працювали над проблемами: «Формування професійної компетентності майбутнього вчителя початкової школи з високим ступенем готовності до професійної діяльності, відкриття простору до його активної самореалізації в умовах світової медіа-освіти», «Підвищення соціальної значимості навчання та виховання у формуванні всебічно і гармонійно розвинутої особистості».

Ляшенко К.І. створила творчу виставку «Україна очима дитини», опублікувала статті у фахових та періодичних наукових виданнях, була учасником у методичному квесті «Розвиток сучасної субкультури дошкільника засобами інформаційного середовища».

Шевирьова І.Г. розробила проект «Безмежнії, безкраї простори України», що лаконічно доповнив цикл зустрічей «Україно, ти для мене – диво!» і був продовженням загальноколеджної програми «Твої скарби безцінні, Україно!»; створила навчально-методичні комплекси з предметів «Методика викладання предмету «Я у світі», «Екологія», «Захист Вітчизни»; провела тренінг-практикум «Надання першої допомоги в умовах сьогодення.

Сєдих В.П. створила навчально-методичний комплекс з дисципліни «Історія, література і культура країни, мова якої вивчається» з серією мультимедійних лекцій; для реалізації програми з національно-патріотичного виховання «Скарби твої безцінні, Україно!» розробила проекти: «Українська жінка: енциклопедія життя», «Етнографічні перлини України».

Крилова М.О. продемонструвала використання 3D фігури в програмі GeoGebra, створила навчально-методичний комплекс, силибус з предмету «Математика» та сайт для дистанційного навчання студентів.

Для більш якісного навчання студентів молоді фахівці створили блоги з дисциплін.

Побажаємо молодим викладачам творчих пошуків та інновацій у роботі.

 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016