Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

28.04.2015

28 квітня в межах запланованих заходів щодо відзначення Всесвітнього Дня охорони праці у коледжі відбувся навчально-практичний семінар «Приєднуйтесь до превентивної культури охорони праці!»

Метою роз'яснювальної роботи  є підвищення зацікавленості всіх учасників навчально-виховного процесу в забезпеченні та підтримці здорових і безпечних умов праці; досягнення узгодженої політики шляхом спільного формування та розвитку культури охорони праці через впровадження превентивних заходів, головний девіз яких – зацікавити, навчити, зробити питання охорони праці звичною та невід'ємною складовою нашого життя.

Розпочавши роботу семінару директор коледжу Мінєнко Г.М. пояснила   актуальність впровадження превентивної культури охорони праці  та довела, що організація роботи у цій  сфері повинна сприяти створенню належних умов безпечного навчально – виховного процесу.

На заході був присутній головний державний інспектор з охорони праці Державної інспекції нагляду в соціально – культурній сфері, транспорті та зв'язку Ширшиков  Андрій Вікторович. Він акцентував увагу на тому, що превентивна культура охорони праці – це створення чітко сформульованої системи прав, обов'язків та сфер відповідальності, де принцип профілактики має найвищий пріоритет.

Інженер з охорони праці  Нижник Л.В.  зауважила, що найбільша цінність суспільства – людина, її життя, здоров'я, що саме підвищення рівня  охорони праці в навчальному закладі – це запорука збереження здоров'я та життя учасників навчально – виховного процесу; презентувала роботу інформаційної веб – сторінки з охорони праці та безпеки життєдіяльності «Безпека життя та безпека праці».

Провідний фахівець з охорони праці коледжу Сергієнко Н.В. розкрила сутність нових форм роботи в галузі «Охорона праці в освіті».

Студент 1 курсу,спеціальності «Технологічна освіта» Пахомов Дмитро представив пошуково – дослідну  роботу «Навчальна шкільна майстерня як лабораторія охорони праці».

В системі охорони праці навчального закладу активно використовуються інформаційно- комунікаційні технології, залучаються до цієї роботи  студенти. І однією з таких форм  є створення  студентських творчих проектів з попередження травматизму та професійних захворювань у навчально- виховному процесі, які вони розробили в межах  вивчення навчальної дисципліни. Найкращі проекти були презентовані студентками 2 курсу , спеціальності «Дошкільна освіта»:

  • Піменовою Катериною – презентація макету інформаційно – просвітницького сайту  «Абетка безпеки»;
  • Кучер Євгенією – презентація інформаційного проекту «Профілактика професійних захворювань педагога – запорука довготривалої робочої діяльності»

Цікавим  до перегляду став прес-анонс медіа-центру за проблематикою навчально-практичного семінару.

 
     
 
     
 
     
 

 

Викладач Шевирьова І.Г. провела тренінг – практикум «Надання першої допомоги в умовах сьогодення (відпрацювання практичних дій в умовах виникнення НС)».  За результатом яких студенти, викладачі показали знання і вміння швидко й організовано реагувати у наданні першої допомоги постраждалим.

Увазі учасників була представлена виставка інформаційно-методичних матеріалів з охорони праці та безпеки життєдіяльності.

До відзначення Всесвітнього Дня охорони праці та з метою широкого розповсюдження необхідних знань  творчою групою були виготовлені святкові календарі. Всі присутні на заході  мали змогу їх отримати.

Всього в роботі семінару  взяли участь близько 100 осіб.

Ми вважаємо, що  збереження здоров'я і життя працездатних громадян має особливе значення, а тематика Дня охорони праці у 2015 році є як ніколи актуальною.

 
     
 
     
 
     
 
     

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016