Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

24.04.2015

24 квітня 2015 року в рамках реалізації програми національно-патріотичного виховання «Скарби твої безцінні, Україно» відбулась презентація проекту «Українські народні інструменти». Підібраний в проекті матеріал знайомив студентів з видами музичних інструментів поширених на Україні. Проект був представлений у формі лекції-концерту,де презентацію доповнювало живе виконання мелодій на інструментах. Звучала скрипка, відтворюючи чарівні звуки, лилась мелодія сопілки, звучав бубен та барабан, а за ними баян, домри, балалайка ще й рубель.

Особливу цікавість у студентів викликав ансамбль народних інструментів який виконав українські мелодії. Деякі студенти виявили бажання навчитись грати на народних інструментах.

Завершенням проекту стала традиційна виставка літератури з даної проблеми, анонсовано інформаційні джерела, які показують, що українська пісня це не тільки минуле, але й сучасне, яке покликане нагадати кожному про рідну землю, про Батьківщину, про наших героїв, викликати почуття гідності та гордості в молодих українців.

 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016