Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

23.04.2015

23 квітня 2015.р. відбулась презентація результатів діяльності лабораторії методики ознайомлення з природою за 2014-2015 н.р.

Основними проблемами пошуково-творчої роботи лабораторії є вивчення природних умов різних територій Землі та адаптаційних властивостей об'єктів живої природи до них. Лабораторія сприяє формуванню бережливого відношення до культурного та природного надбань різних куточків Землі, розвиває духовно-моральні цінності у майбутніх учителів початкової школи, вихователів ДНЗ.

В ході презентації було переглянуто виступ керівника екологічного клубу «Еко-світ», вчителя географії та біології Лукашевої Людмили Володимирівни  та одного з учасників даного клубу, учня 9 класу Чмихало Андрія, оскільки Лисичанський педагогічний коледж веде активну співпрацю з екологічним клубом «Еко-світ» НВК «Кремінська ЗОШ №3 – ДНЗ».

Одним із важливих напрямів діяльності лабораторії є залучення студентської молоді до пошукової, дослідницької роботи. Шулік Дарина, студентка групи 1-АШ виступила з темою дослідження «Чи існують межі життя?», науковий керівник Мінєнко Г.М; Склончак К., студент групи 2-АФ вивчав питання «Проблеми існування життя у Всесвіті», науковий керівник – Буряк О.О.

Підведення підсумків фотоконкурсу «Природа вражає» звернув увагу студентської молоді на красу та неповторність природи у різні пори року. Студенти перших курсів нагороджені грамотами та подарунками за кращі роботи. 

Вивчення адаптаційних можливостей живих організмів, здійснюючи моніторинг змін стану навколишнього середовища, які однозначно викликають необхідність пристосовування до даних змін об'єктів живої природи, кожен із нас – і студенти, і викладачі – звичайно звертались до вивчення різного роду інформаційних джерел. Працівники медіа-центру підготували інформаційний калейдоскоп «Огляд сучасних інформаційних джерел з проблем екології».

Підводячи підсумки результатів діяльності лабораторії методики ознайомлення з природою всі учасники були запрошені до перегляду флористичної експозиції «Екзотичний світ рослин».

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016