Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

23.04.2015

23 квітня 2015 року на базі Інституту фізичного виховання і спорту (Луганський національний університет імені Тараса Шевченка) відбулася Відкрита регіональна науково-практична конференція «Актуальні проблеми фізичного виховання, здоров'я і спорту у сучасному суспільстві» (м.Кремінна). Виступили Полтавський А.П. – к.б.н., доцент кафедри ТМФВ; Отравенко О.В. – зав.кафедри ТМФВ, к.п.н., доцент Інституту ФвіС; Полулященко Т.Л., -  старший викладач кафедри спортивних дисциплін; Пуголовка М.К. – заступник директора з НВР Кремінської ЗОШ І-ІІІ ст №4 та ін. На пленарному засіданні виступили викладачі фізичного виховання Лисичанського педагогічного коледжу з актуальними проблемами, що стосуються галузі освіти, зокрема фізичного виховання.

Крошка С.А. акцентувала увагу на проблемі медіа-освіти, яка є сьогодні нагальною: «Підвищення соціальної значущості фізичного виховання та самореалізація в умовах світової медіа-освіти» (з досвіду роботи Лисичанського педагогічного коледжу). Виступ супроводжувався мультимедійною презентацією, в якій показана колосальна робота педагогічного колективу коледжу, який очолює ентузіаст цієї справи, могутнє джерело енергії та кладязь знань – директор коледжу Мінєнко Г. М.

Викладач поділилася досвідом по використанню засобів ІКТ: створення НМК на електронних носіях, блоги та наповнення їх контентом, активна діяльність віртуальних сторінок циклової комісії ФВ, спортивної сторінки коледжу: розробка електронних посібників та контролюючих програм, мультимедійних проектів студентів з актуальних проблем ФВ, підготовка студентів за програмою Intel «Навчання для майбутнього». 10 версія; проведення веб-конференцій, семінарів, квестів.

Не залишилась без уваги спортивно-масова робота ц/к ФВ, зокрема феліксологічного руху «Молодіжного медіа-центу.ua»: спортивні свята, дні здоров'я, інформаційно-просвітницькі години, методичні мости, лонг-моби, турніри тощо, які супроводжуються мультимедійним представленням. Особливо увагу звернула на патріотичне виховання молодого покоління, формування у них особистісних рис. З цією метою був представлений проект з національно-патріотичного виховання «З Україною в серці спорт прославляємо!» згідно загальноколеджної Програми «Скарби твої безцінні, Україно!».

Викладач Борисенко Л.Л. приділила увагу проблемі збереження здоров'я учнівської молоді. Акцентувала увагу на тому, що побудова здоров'язбережувального навчально-виховного процесу вимагає від викладача певної теоретичної готовності, тобто достатнього рівня засвоєння професійних знань, наявності у нього цілого ряду компетенцій, що водночас є складовими його загальної культури та культури здоров'я зокрема. Викладачі коледжу не залишаються осторонь даної проблеми сучасності. Проводять заняття з ЛФК, конференції, семінари, практикуми. Викладачі різноманітно використовують форми та методи  навчання студентів здоров'язберігаючим технологіям, які в майбутньому знадобляться в професійній діяльності. Представила уривок з проекту «Плекаємо здоров'я України».

Зустрічі фахівців з даної проблеми необхідні, бо відбувається обмін досвідом та налагодження нових контактів з учасниками навчально-виховного процесу освітянських закладів.

 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016