Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

22.04.2015

Патріотичне виховання студентської молоді коледжу завжди було пріоритетним напрямом роботи педагогічного колективу, завдання якого здійснювалося відповідно до Програми реалізації концепції  стратегічного розвитку на 2010-2015р.р. у соціально-гуманітарній сфері.

У ІІ семестрі поточного навчального року успішно апробована програма «Скарби твої безцінні, Україно», що представлена спільними проектами (викладач - студент) і 22 квітня була представлена парадом творчих проектів(22) на засіданні адміннаради викладачів, що зорієнтована на формування духовних цінностей молодої людини України (заступник директора з СГР Матліна О.В., голова ради СГР Крошка С.А.).

 

Тематика параду проектів  різнопланова, її інтегративний характер сприяє загальній ерудованості сучасного студента, становленню світоглядної позиції, самоідентифікації себе як гідного громадянина,  на зосередженні власного українського «Я».

Понад 58 годин студентська спільнота мала задоволення бути об'єктом спрямування патріотичного, професійного, екологічного, культурного потоку інфоромації.

Мультимедійний культурологічний проект «Відкриваємо духовні острови» ц/к «Дошкільної педагогіки» дав змогу віртуально відвідати Парк-музей антропоморфних стел і половецьких кам'яних статуй, державний музей іграшок у Київі, Народний музей хліба тощо.

Проект «О мова моя, солов'їна», пройшов під гаслом «Не дайте себе обдурити!». Став приводом обговорення ролі української мови у розвитку та об'єднанні нашої нації, де учасники давали відсіч сучасній українофобії, яка наповнює веб-ресурси мережі Інтернет. Роль української жінки в історії, її місце у суспільному житті, ментальні риси та особливості розкриває мультимедійний проект «Жінка-українка: енциклопедія життя».

Віртуальними «Стежками Тараса Шевченка» від Моринців до Києва мандрували учасники однойменного проекту. Мандрували мультимедійними екскурсіями в рамках проекту «Етнічні перлини України».

Ц/к загальної педагогіки презентувала змістовні, професійно-зорієнтовані роботи  «Видатні діячі освіти України» та «Сучасні молодіжні організації України».

Краса та унікальність нашої країни, дивовижність її краєвидів не можуть залишити байдужими нікого. Викладачі природничіх дисциплін  проектом «Україно! Ти для мене – диво!» успішно  відкрили програму «Скарбів…».

Відчути всю красу і неповторність українського Полісся, побачити безмежнії, безкраїї простори лісостепу, степу та Українських Карпат; побувати в найстаріших та унікальніших печерах України мали змогу учасники  проекту «Природні зони».

Місію пропаганди фізичної культури і спорту, а також узагальнення і показу досвіду спортсменів-олімпійців України, про їх життя та досягнення, які зробили великий внесок у розвиток вітчизняного спорту демонструють  проекти викладачів ц/к фізичного виховання.

Естетичну насолоду, смак щирого українця формують культурологічні проекти викладачів музики.

Відповіді на одвічні філософські питання «Хто ми?», «Звідки ми?» «Чи зберегли сучасні українці ментальні риси предків?» було розкрито  в проектах викладачів суспільного циклу.

Ц/к «Технологічна освіта» представила Україну як скарбницю звичаїв та обрядів, країну красивих та співучих, великих майстрів та знатних господинь!

Автори проектів – активні творці змін, які відбулися на користь удосконалення освітньо-виховного процесу. Створення цих матеріалів результат професійного самовдосконалення. І, звичайно, показник фахової майстерності членів колективу.

Проекти Програми «Скарби твої безцінні, Україно!» є серйозним підгрунтям вирішення завдань національно-патріотичного виховання.

     

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016