Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

21.04.2015

Засідання педагогічної кухні
«Особистісний зріст майбутнього вихователя
як умова професійного благополуччя»

21 квітня 2015 року на базі Лабораторії фахової компетентності педагога дошкільної освіти був проведений звіт циклової комісії викладачів дошкільної педагогіки «Особистісний зріст майбутнього вихователя як умова професійного благополуччя». Захід був проведений у формі педагогічної кухні з метою  сприяння  усвідомлення  учасниками необхідності самовдосконалення і прагнення до особистісного і професійного зростання як умови професійного благополуччя. Учасниками стали викладачі коледжу та  циклової комісії  дошкільної педагогіки, вихователі ДНЗ «Світлячок», студенти спеціальності «Дошкільна освіта».

Яскравим початком роботи  педагогічної  кухні  було звернення голови циклової комісії Грушевської І.В. щодо створення  мотиваційної ситуації  проведення заходу.  Вона познайомила з педагогічним меню:

  1. Звіт лабораторії: «Можливості спеціалізованої лабораторії у інформаційному забезпеченні освітнього середовища навчального закладу».
  2. Обмін рецептами, секретами педагогічної майстерності: виготовлення продукту «Творче асорті».
  3. Створення рецепту  молодості викладача.
  4. Рецепт приготування сучасного  уроку.

Ірина Василівна надала ґрунтовний аналіз діяльності Лабораторії фахової компетентності педагога дошкільної освіти та окреслила напрямки роботи на наступний навчальний рік. Свої наукові наробки з актуальних проблем дошкільної освіти продемонстрували студенти 3 курсу Купіна А. «Формування комунікативної поведінки у старших дошкільників засобами смарт-технологій» та Стешенко О. «Мультитерапія як засіб соціалізації дитини дошкільного віку». Присутні поринули в світ дитинства після перегляду творчого  проекту «Комеді чилдрен» - крок в щасливе дитинство» Корзнікової Т.

 
     
 
     
 

 

«Творче асорті» представила випускниця педагогічного коледжу, вихователь ДНЗ «Світлячок» Щербакова А.О. Вона розповіла про сходинки свого професійного становлення,  презентувала власний досвід роботи та провела інтерактивну гру «Фруктовий коктейль» з майбутніми вихователями. 

 

 

Педагогічна кухня вирувала позитивними емоціями,  як ніколи. Наприкінці  усім гостям було запропоновано взяти участь у створенні рецепту  молодості викладача та рецепту приготування сучасного  уроку.

У ході обговорення виник такий рецепт молодості викладача: «Систематично випивайте бальзам мудрості, коктейль творчості, каву бадьорості, відвар пунктуальності, настій терплячості, екстракт людяності, а також вживайте вітаміни:

А–для активності;

В–для бадьорості;

С–для цілеспрямованості;

Д–для діяльності;

Є–для єдності з дітьми;

Р–для порядності.

А ще не забувайте робити щорічні щеплення від байдужості, сірості, духовного рабства. Будьте вічним донором — віддавайте своє серце дітям і пам'ятайте: його повинно вистачити на всіх! Виконуйте все це ретельно і будете вічно молодими, дорогі викладачі!»

Проведений захід надав можливість окреслити шляхи інноваційної діяльності та наукової співпраці щодо якісної підготовки фахівців з дошкільної освіти.

 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016