Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

20.04.2015

Серед різноманітних видів мистецтва музика посідає вагоме й особливе місце. Завдяки своїй інтернаціональній мові, вона сприймається і знаходить відгук у душі й серці кожної людини, незалежно від віку, статі. Красномовним підтвердженням цього є слова Д. Кабалевського: «Музика – це мистецтво, яке володіє величезною силою емоційного впливу, і саме тому вона може відігравати величезну роль у вихованні дітей та молоді».

В рамках проекту «Парк педагогічної майстерності» 20 квітня викладачем предметів музичного циклу Гарбузюк Т.В. разом зі студентами групи 4-АД була проведена ІПГ година «Джаз - герой нашої епохи», яка сприяла розширенню рівня інформованості студентів про виражену педагогічну роль джазу як однієї з сил, що сприяє «миру, єдності, діалогу і розширенню контактів між людьми".

У листопаді 2011 року Генеральна конференція ЮНЕСКО оголосила про введення нової дати до календаря - 30 квітня - Міжнародний день джазу. На заході студенти познайомилися з витоками джазового мистецтва, історією його розвитку, творчістю відомих діячів джазу: Луї Армстронга, Дюка Еллінгтона, Бенні Гудмена, Елли Фіцджеральд , Джорджа Гершвіна, Л. Утьосова,та інш., послухали чудові твори майстрів джазу. Завершальним акордом виховної години стала пісня «Этот джаз» у виконанні студентки групи 3БШ Кравцової Л. Парк педагогічної майстерності відкрито!

 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016