Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

20.04.2015

«Сучасні молодіжні національні організації України»

20 квітня у Лисичанському педагогічному коледжі з метою ознайомлення студентів з національними організаціями України, розвитку патріотичного виховання молоді було проведено проект «Сучасні молодіжні національні організації України», створений викладачем Ляшенко Катериною Іванівною, який став продовженням реалізації загальноколеджної програми «Скарби твої безцінні, Україно».

Молодь знаходиться в авангарді суспільного прогресу. Молодіжний рух як форма вияву соціальної активності молодого покоління є найефективнішим механізмом взаємодії нових поколінь із суспільством. Його учасники не лише соціалізуються, здобувають необхідний досвід, а й самореалізуються.

Сьогодні дуже актуальною постає тема національної ідеї у нашій державі. Діяльність сучасних молодіжних організацій спрямована на збереження та поширення серед молоді власних національних звичаїв, культури, традицій. Слід відмітити, що серед національних організацій наявні не лише культурологічні, а й студентські, наукові, фахові, благодійні, спортивно-патріотичні тощо.

У ході проекту було продемонстровано Топ-5 кращих національних організацій України та нашого краю. Відкрила п'ятірку найбільша за кількістю своїх учасників організація – «Пласт» — найвідоміша та найстаріша українська скаутська організація. Студенти також дізналися про діяльність таких національних організацій як: Асоціація гайдів України, Українське дитячо-юнацьке товариство (УДЮТ) "Січ", Всеукраїнська молодіжна організація «СЯЙВО», Спілка української молоді, військово-спортивний клуб «Сокіл», який є єдиним клубом військово-патріотичної спрямованості в місті Лисичанську. Місія зазначених організацій всеоб'єднуюча: сприяння вихованню молодих громадян України в дусі патріотизму, толерантності, активної громадянської позиції. Заключним етапом проекту став авторський вірш студентки коледжу Загоруйко Влади, прочитаний з почуттям великої любові та гордості за рідну Україну та свій рідний край. В умовах інформатизації суспільства практично кожна організація має своє відображення у мережі Інтернет. Якщо ви зацікавилися цією темою, бажаєте долучитися до діяльності якогось клубу чи спілки, можете скористатися гіперпосиланнями, зазначеними у презентації. Бажаємо бути активним членом суспільства, долучатися до діяльності національних організацій та слідкувати за подіями сьогодення!

 

 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016