Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

06.04.2015

6 квітня у Лисичанському педагогічному коледжі для студентів спеціальності «Фізичне виховання» під керівництвом куратора групи 4-АФ Саприкіної Т.Г. пройшла інформаційно-просвітницька година на тему «Легенди спорту». Захід був присвячений видатним спортсменам, які своїми перемогами, своїми рекордами прославляли спорт, державу і тому золотими літерами вписані в історію фізичної культури. Проведення заходу було спрямовано на подальший професійний розвиток особистості студентів – майбутніх вчителів фізичної культури, поширення їх загального та спортивного кругозору, на формування у них прагнення працювати над вдосконаленням своєї спортивно-педагогічної підготовки.

Присутні почули змістовну інформацію, яка супроводжувалась цікавими слайдами та яскравими відеоматеріалами, про неперевершених фігуристів Людмилу Білоусову та Олега Протопопова, легендарних легкоатлета Валерія Брумеля та важкоатлета Олександра Засса, прославлених футболістів Дієго Марадонну та Льва Яшина.

Світлими були також спогади про легендарного спортсмена коледжу, викладача фізичної культури Віктора Сергійовича Байракова, якими поділилась у своєму інтерв'ю з присутніми колишня його студентка і спортсменка Надія Іванівна Загаєвська (Гриценко).

Активну участь у проведенні виховного заходу взяли студенти 4 курсу Дмитро Пелипась, Роман Бобровський, Володимир Ротар, Олександр Краснощок.

     

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016