Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

30.03.2015

30 березня 2015 року відбулось урочисте відкриття коледжних Днів науки-2015. Захід зібрав викладачів і студентів, які організовують та беруть активну участь у науково-дослідній, пошуковій, творчій діяльності. Гостями цього наукового форуму стали Горобець Н. М., кандидат педагогічних наук, декан ВП «Стахановський факультет ЛНУ імені Тараса Шевченка», Васильченко Т. І., директор ВП «Стахановський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка», Сапіжак М. С., директор Брянківського коледжу Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, Лихачова К. І., кандидат педагогічних наук, викладач української філології Брянківського коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка.

З вітальним словом до аудиторії звернувся в он-лайн режимі Меняйленко О. С., проректор з науково-педагогічної роботи, доктор технічних наук, професор ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка». Теплі побажання були звернені до присутніх у словах директора ВП «Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка», магістра управління навчального закладу Мінєнко Г. М.

Сергієнко Л. В., кандидат педагогічних наук, викладач української філології, завідувач навчально-методичного кабінету ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» анонсувала надзвичайно різноманітні, інноваційні за формою і змістом заходи, пропоновані програмою Днів науки – 2015, висловивши сподівання на те, що вони засвідчать справжні відкриття невичерпного наукового потенціалу наших викладачів і студентів.

У межах відкриття Днів науки навчально-методичним кабінетом була організована діяльність педагогічного тьюторіалу. Ігнатуша А. Л., голова циклової комісії викладачів загальної педагогіки та психології, магістр початкового навчання, завідувач навчально-виробничої практики визначила новітні підходи у підготовці професійно компетентних фахівців сучасної школи. Вимоги сьогодення до професійної компетенції фахівця зумовлюють збагачення функцій науково-дослідної лабораторії інформаційно-технологічною. Саме на пріоритетність сучасного технократичного підходу та прикладний характер інновацій у науковій діяльності викладачів і студентів вона вказала, представивши багатовимірну систему інформаційно-комунікаційних можливостей задля організації якісної наукової роботи в умовах реалізації Програми освітньої діяльності Лисичанського педагогічного коледжу на 2013-2018 рр.

Роль науково-дослідної роботи як важливої складової професійної підготовки майбутнього фахівця розкрила Шуліка Л. В., завідувач навчально-методичної лабораторії, магістр початкового навчання, голова циклової комісії загальної філології. Вона окреслила основні засади організації наукової роботи студентів і викладачів у Лисичанському педагогічному коледжі, визначивши пріоритетність діяльності наукових та методичних лабораторій.

Про особливості організації науково-дослідної роботи у Брянківському коледжі доповіла Лихачова К. І., кандидат педагогічних наук, викладач української філології Брянківського коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Степаненко А. І. в межах роботи педагогічного тьюторіалу акцентувала увагу на ролі візуалізації навчального процесу на сучасному етапі розвитку суспільства: поняття "візуалізація" значно ширше, ніж традиційно розуміється поняття "наочність". Саме тому педагогам необхідно знаходити можливості для більш реалістичного унаочнення навчального матеріалу. 3D технології, коли дія виходить зі звичної площини і розгортається прямо перед глядачем за допомогою спеціальних 3D-окулярів і проекторів вже повністю ввійшли в наше повсякденне життя. Віртуальні 3D-музеї, он-лайн карти з можливістю мандрівок різними містами, 3D-об’єкти з можливістю побачити в розрізі те, чого не видно в реальному житті – все це не повний перелік того, чим можуть користуватися вчителі для візуалізації навчального процесу.

Завідувач бібліотеки Старостенко Н.О. запропонувала інформаційно-медійний огляд матеріалів для науково-дослідної, пошуково-творчої діяльності викладачів і студентів: друковані та електронні періодичні видання та інформаційні ресурси мережі Інтернет, які допоможуть у ознайомленні з набутками провідних учених задля подальших професійних, наукових звершень. Бажаємо успіхів усім учасникам наших наукових заходів і нехай вони стануть тією злітною смугою, з якої полетять на рівень високих наукових звершень майбутні науковці України.

 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016