Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

25.03.2015

25 березня з метою психологічного аналізу історії формування і розвитку українського народу, визначення основних рис характеру та менталітету українців викладачем суспільних дисциплін, практичним психологом коледжу Пивоваровою Г.С. на виконання програми-меседжу «Скарби твої безцінні, Україно!» було представлено мультимедійний проект «Психологічні особливості українців».

В межах проекту було підкреслено, що українцям властиві працьовитість, напористість, інтерес до виконуваної справи, уміння показати себе й свою роботу, акуратність, ретельність, життєрадісність, діловитість, самостійність. Ми пишаємося своїми древніми традиціями боротьби проти іноземних загарбників, тими сторінками історії, коли українські воїни проявляли рішучість, непримиренність до ворогів, показували гарну організованість, легкість у керуванні. Українці здебільшого відрізняються старанністю, сумлінним виконанням своїх обов'язків, сміло йдуть на з'ясування відносин з несумлінними людьми, чесно відстоюють свої особисті позиції й своє відношення до справи.

Основний висновок проекту полягав у тому, що поєднання культурно-національних цінностей із загальнолюдськими в етнопсихологічному образі українців сприятиме розвиткові народу України на засадах гуманізму та демократії.

По завершенню проекту студенти ще тривалий час обговорювали проблеми в Україні та своє місце і роль в становленні нашої держави!

 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016