Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

23.03.2015

23 березня в коледжі пройшла підсумкова конференція з переддипломної педагогічної практики для студентів спеціальності «Технологічна освіта» та «Фізичне виховання» ОКР «молодший спеціаліст».

Студенти продемонстрували електронні презентації звітів своєї діяльності під час проходження практики. Студенти спеціальності «Технологічна освіта» Тарасенко А., Хмелик С. та спеціальності «Фізичне виховання» Ротар В., Пелипась Д. презентували відеофрагменти проведених уроків.

В цілому, випускники висвітлювали інформацію про базу практики, також всі учасники конференції активно залучились до обговорення особливостей переддипломної практики, й тих проблемних моментів, з якими вони зіткнулися під час її проходження. Випускники зазначили, що найбільш складним та проблематичним в їх педагогічній діяльності було здійснення індивідуального та диференційованого підходу до учнів, недостатня матеріальна забезпеченість загальноосвітніх шкіл та досить тривалий час підготовки до уроків. В результаті студенти дійшли до висновку, що діяльність педагога хоча і є нелегкою, проте вона творча та цікава.

На конференцію був запрошений керівник переддипломної педагогічної практики від загальноосвітньої школи №4 м. Лисичанська, вчитель технології та інформатики, голова міського методичного об'єднання вчителів технології Літовка Є.Ю.

У студентів була можливість поставити питання кураторам практики від представлених баз. Куратори практики із задоволенням спілкувалися зі студентами та відзначили високий рівень теоретичної, практичної та методичної готовності до організації й проведення урочної та позаурочної навчально-виховної роботи в загальноосвітніх школах відповідно до нових тенденцій сучасної освіти.

 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016