Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

23.03.2015

Для студентів І курсів 23 березня у коледжі відбулася інформаційно-просвітницька година «Ми з того краю, де сопілка грає».

За мету було поставлено пізнати розмаїтий світ поезії сучасних поетів Луганщини, особливості тематики й поетичної мови, проникнути в їх духовний світ, розуміючи думки, почуття, образи. Захід передбачав формування високого естетичного смаку, розуміння філософських роздумів, виховання шляхетності почуттів, патріотизм.

На заході був присутній Анатолій Андрійович Алексєєнко - заслужений працівник культури України, поет, член обласної спілки письменників Луганщини, керівник Лисичанської організації Міжнародного співтовариства письменницьких союзів.

Світлий, теплий мистецький талант Анатолія Андрійовича дарує нам вічні цінності - загальнолюдські й національні - у найвищих злетах думки і слова, душі і серця - любов до Батьківщини, до рідного слова. З-під поетичного пера Анатолія Андрійовича виходять поезії різноманітні за тематикою. Але є в них спільне - велика життєстверджуюча сила, філософське мислення, актуальність. Не оминає Алексєєнко у своїй поезії загальнолюдські проблеми. Його хвилює доля суспільства сьогодні й у майбутньому. Він береться за нелегку справу - відродження культурних надбань нації і усвідомлює необхідність збереження національної культури людства.

Під час заходу було представлено виставку літератури «Поети Луганщини».

Підводячи підсумки заходу, учасники заходу запевнилися: «Художня література - це могутній арсенал людини. Щастя – не слава, не гроші. Все це минає. Щастя – це люди хороші, шана людськая».

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016