Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

20.03.2015

20 березня 2015 р. на базі КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» відбулася ювілейна Х Міжвузівська дистанційна науково-практична конференція «Сучасне дошкілля: реалії та перспективи», яка стала найчисельнішою серед учасників.

До участі долучилися такі навчальні заклади:

  • Відокремлений підрозділ «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка»;
  • ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка»;
  • Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т.Г. Шевченка;
  • Прилуцький гуманітарно-педагогічний коледж ім. І.Я.Франка;
  • Красноградський коледж Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради;
  • ДНЗ №4 «Казка», №5 «Сонечко» м. Богуслава.

Учасниця конференції студентка 3 курсу спеціальності «Дошкільна освіта» Купіна Анастасія в он-лайн режимі виступила з доповідю про актуальні проблеми сучасної дошкільної освіти в Україні.

Ця конференція стала перспективною в роботі «викладач-студент», де кожен зміг довести важливість своєї науково-дослідницької роботи. Купіна Анастасія акцентувала увагу на необхідності та особливостях складових іміджу дошкільного навчального закладу як умови репутації сучасного освітнього закладу. Адже ринок освітніх послуг ставить перед педагогічними колективами дошкільних навчальних закладів завдання, пов’язані з їхньою адаптацією до функціонування в умовах конкуренції: залучення уваги потенційних споживачів освітніх послуг, завоювання інтересу, утримання сприятливого ринку в часі. Цей чинник став таким, що визначає появу системи сучасної дошкільної освіти, яку в цивілізованих країнах світу називають «Паблік рилейшнз» - «PR», а в Україні – «зв'язки з громадськістю» – імідж. На сьогодні дошкільний навчальний заклад – відкрита, взаємодіюча з багатьма соціальними інститутами соціально-педагогічна система, про яку все частіше говорять як про сферу послуг, вживаючи слова «конкурентоспроможність», «сегмент ринку», «освітня послуга» тощо.

Ми щиро дякуємо за запрошення взяти участь у конференції. Маємо надію, що ще не раз будемо спілкуватися, або завітаємо в гості.

 
     
 
     
 
     
     

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016