Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

20.03.2015

20 березня 2015 року в рамках реалізації програми національно-патріотичного виховання «Скарби твої безцінні, Україно» відбулась презентація проекту «Українська пісня – духовне обличчя нації». Відібраний в проекті матеріал розкриває роль української пісні в історії народу. дає можливість познайомитись з вокальною вітчизняною культурою, її значенням у формуванні особистості та розвитку суспільства; з основними історичними етапами розвитку й характерними рисами вітчизняної пісенної спадщини. Під час перегляду проекту студенти ознайомились з найважливішими фактами з історії української естрадної пісні, переконалися в тому, що в Україні народна пісня огорнула життя всієї нації - і в давні часи і у наші дні її відроджують, зберігають та виконують як звичайні люди, так і професійні виконавці.

Особливу цікавість у студентів викликав розділ проекту «Український рок», у якому висвітлювалась інформація про виконавців, здобутки сучасних рок-музикантів, рок-фестивалі.

Завершенням проекту стала традиційна виставка літератури з даної проблеми, проанонсовано інформаційні джерела, які показують, що українська пісня це не тільки минуле, але й сучасне, яке покликане нагадати кожному про рідну землю, про Батьківщину, про наших героїв, викликати почуття гідності та гордості в молодих українців.

 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016