Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

17.03.2015

Україна - славетна, могутня держава! Скарбниця звичаїв та обрядів, країна красивих та співучих, великих майстрів та знатних господинь!

Ознайомившись зі списком народних ремесел України, не зможеш сумніватися у таланті українців, принаймні винахідливості та добре розвиненій уяві.

В рамках реалізації програми національно-патріотичного виховання «Скарби твої безцінні, Україно» 17 березня 2015 року стартувала презентація проектів «Українські народні ремесла» та «Майстерня творчості», які підготували викладачі циклової комісії загальнотехнічних дисциплін.

Народні ремесла і декоративне мистецтво України своїми коренями сягає глибокої давнини. Воно нерозривно поєднано з магічно-обрядовою і господарською діяльністю людини, тому аудиторії глядачів були представлені мистецтво вишивки, гончарства, ткацтва, різьби по дереву, ковальства, писанкарства. Неабияку зацікавленість викликали петриківський розпис, лозоплетіння та різьблення.

Яскравим доповнення проектів стала віртуальна екскурсія та літературна виставка з народного мистецтва.

Демонстрація проектів «Українські народні ремесла» та «Майстерня творчості» завершилась виставкою власних студентських та викладацьких поробок народної творчості та декоративно-прикладного мистецтва.

Українську націю завжди об’єднувала любов до прекрасного, до рідного краю, до звичаїв. Нехай славлять майстри свою неньку, хай вплітають в її вінок нові техніки та види мистецтва, хай звучить наша держава крізь століття!

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
     

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016