Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

16.03.2015

13 березня та 16 березня на базі музею «Історії освіти і педагогіки» в рамках реалізації програми національно-патріотичного виховання «Скарби твої безцінні, Україно» відбулась презентація проекту «Видатні діячі освіти України».

У проекті були представлені основні етапи розвитку української освіти; здобутки, відкриття та життєписи видатних громадських, суспільних, культурних та освітніх діячів часів Кіївської Русі, епохи Відродження, ХVІІІ – ХХ століть, радянських часів, періоду незалежності України та нового часу. Вагомі акценти ставились на порівняльному аналізі особливостей освіти у радянський період та в сучасності: були проаналізовані погляди сучасних дітей та молоді щодо особливостей освіти і рис педагога нової генерації.

Особливу цікавість у студентів викликала рубрика проекту «Педагогічний пошук сучасності», у якій висвітлювались здобутки успішних діячів освіти – випускників Лисичанського педагогічного коледжу різних років.

Завершенням проекту стала традиційна виставка-презентація друкованих та електронних джерел педагогічної тематики. Студенти відзначили цінність матеріалів проекту для розвитку фахових компетентностей майбутнього вчителя.

 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016