Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

12.03.2015

Україна очима дитини

Лабораторія початкової освіти ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» працює над реалізацією завдань національно-патріотичного виховання щодо становлення молодої людини – патріота України, дбайливого ставлення до національних багатств, національних свят і традицій.

У рамках реалізації патріотичної програми «Скарби твої безцінні, Україно!», лабораторія відкрила творчу виставку дитячих та студентських робіт декоративно-прикладного мистецтва. Дана виставка присвячена українським народним звичаям, обрядам, культурним надбанням та промисловості нашої держави. Серед представлених експонатів можна побачити вироби із сірників, солоного тіста, соломи, різноманітні витинанки, обрядові кукли-мотанки, надзвичайно красиві вишиванки, малюнки української природи, захоплюючі своєю майстерністю виконання квіти, дерева з бісеру.

Патріотизм починається з дитинства, тому залучаючи підростаюче покоління до виконання робіт у стилі hade-made, ми виховуємо почуття любові до своєї Батьківщини, незламної віри в її світле майбутнє та прагнемо донести до кожного, що Україна – прекрасна, талановита та живописна країна світу.

 
     
 
     
 
     
 

Ляшенко К.І.

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016