Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

11.03.2015

11 березня в коледжі була проведена олімпіада з фізики серед студентів 1-х курсів всіх спеціальностей ОКР «молодший спеціаліст», мета якої - популяризація навчальної дисципліни «Фізика», розвиток й вдосконалення знань з предмету, формування творчої активності, самостійності студентів в їх набутті та поглибленні, виховання наполегливості, цілеспрямованості, творчого пошуку, а також виявлення найбільш талановитої молоді серед студентів навчального закладу.

До складу оргкомітету і журі увійшли Мінєнко Г.М. – директор коледжу, Сергієнко Л.В. - завідувач навчально-методичного кабінету, Демченко П.Є., Брюховецька О.А. - викладачі загальнотехнічних дисциплін.

Студенти виконували практичні завдання за розділами: «Механіка», «Електродинаміка», «Коливання», «Термодинаміка». Тематика завдань входить до програми з фізики для ВНЗ І-ІІ р.а., затвердженої Міністерством освіти і науки України у 2012 році.

Аналіз результатів коледжного етапу студентської олімпіади з фізики вказує на те, що студенти володіють змістовними і глибокими знаннями з курсу «Загальна фізика». Продемонстрували обізнаність основ теорії предмету та його математичного виразу.

Переможцем олімпіади стала Шулік Дар’я, студентка групи 1-АШ, яка показала високий рівень теоретичної підготовки і вміння переносити отримані знання на вирішення практичних завдань, вона володіє поняттями фізичних величин, демонструє вміння користуватися Міжнародною системою одиниць при розв’язуванні задач.

В цілому олімпіада довела, що фізика сприяє розвитку фізичного знання і наукового стилю мислення студентів, формуванню в них наукового світогляду, здатності до наукового пізнання, усвідомленню сучасної картини світу та екологічної культури життєдіяльності.

 
     
 

Демченко П.Є., Брюховецька О.А.

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016