Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

11.03.2015

Для багатьох поколінь українців Шевченко означає настільки багато, ніби ми все про нього знаємо, і він завжди з нами, але Шевченко – невичерпний і нескінченний. Волею історії він ототожнений з Україною, відзиваючись на нові болі й думи, стаючи до нових скрижалей долі. Він росте й розвивається в часі, в історії, і нам ще йти й іти до його осягнення. Ми на вічнім шляху до Шевченка… Слово Тараса Шевченка возвеличує, облагороджує, формує наші душі, воно кличе до добра та справедливості.

Щовесни, коли тануть сніги,
І на рясті просяє веселка,
Повні силі живої снаги
Ми вшановуєм пам'ять Шевченка.

На реалізацію програми «Твої скарби безцінні, Україно!» студентській аудиторії 1 курсу представлено віртуальну екскурсію «Стежками Тараса Шевченка», що дало змогу сучасній молоді побувати в Моринцях, Керелівці та Будищах, де проходило дитинство Тараса. Екскурсійний маршрут простягається до Києва, де віртуальні відвідувачі можуть побачити експозиції Національного музею Т.Шевченка, будинку-музею Т.Шевченка та продовжується у Черкасах та Переяслав-Хмельницькому, завершуючись на Чернечій горі – святому місці для кожного українця. Проект має не лише просвітнє значення, він закликає сучасну молодь відродити моду на відвідання літературних музеїв України, формує культурну особистість молодого українця.

Цікаву книжкову експозицію представили працівники бібліотеки коледжу, у якій продемонстрували зібрання творів різних років, зокрема, раритетне повне зібрання творів поета у 10 томах, виданих 1949 року; електронні ресурси, що розповідають про життя та творчість Т. Шевченка.

Отже, твори Т. Шевченка завжди залишаться джерелом світлих дум і гуманних почуттів для нашого народу, а ми повинні зробити все, щоб сучасна молодь цікавилась його спадком, розуміла його роль для нинішніх та майбутніх поколінь.

 
     
 
     
 
     

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016