Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

05.03.2015

Безмежнії, безкраїї простори України

5 березня студентській аудиторії до уваги було представлено проект «Безмежнії, безкраїї простори України», розроблений викладачем Шевирьовою Іриною Георгіївною, що лаконічно доповнює цикл зустрічей «Україно, ти для мене – диво!» і є продовженням загальноколеджної програми «Твої скарби безцінні, Україно!», головною метою якого є акцентування уваги студентів на природні зони України.

Багато слів вже сказано про Неї, про любов до Неї, про гордість за Неї – за Україну. В ході даного проекту студенти коледжу подорожували по природним зонам України.

У проекті тісно перепліталися вірші українських письменників та вражаюча, неповторна, мелодійна природа України. Студенти змогли відчути всю красу і неповторність українського Полісся, побачити безмежнії, безкраїї простори лісостепу, степу та Українських Карпат; побувати в найстаріших та унікальніших печерах України – це Оптимістична печера, Кришталева печера, піднятись на подільські височини та зануритись в найяскравішу та дивовижнішу споруду України «Хотинська фортеця», що є Державним історико-архітектурним заповідником і вважається одним з семи чудес України.

Увага студентів була звернена на те, що для охорони і збереження природного довкілля на території Полісся організовано Шацький та Деснянсько-Старогутський національні природні парки. Поліський і Рівненський природні заповідники.

У проекті студенти мали змогу побачити безкраї простори Шацьких озер, а саме, зупинитись біля берегів озера Світязь; насолодитись ароматом степових квітів, почути спів птахів, які мешкають у лісостеповій зоні та відпочити у Карпатах.

Українська природа... Така казкова, така тендітна... Оспівана Шевченком, Сосюрою, Рильським, і не лише ними. Усі видатні українські письменники не могли не звернути на неї уваги, вони милувались нею, захоплювались, присвячували свої найкращі вірші.

Наша природа жива, неповторна і така багата. Де ще, у якій державі на одній єдиній території співіснують поряд такі різні степ і ліс, гори і море?

Підводячи підсумки, кожен студент зрозумів – «Україно! Ти для мене – диво!» і впевнились в тому, що в Україні дуже багато цікавих містечок, що манять нас, українців, своїми шикарними та вражаючими місцями. .

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
     

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016