Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

02.03.2015

2 березня з метою ознайомлення студентів Лисичанського педагогічного коледжу з матеріальними пам’ятками України, успадкованими від минулих поколінь був представлений мультимедійний культурологічний проект «Відкриваємо духовні острови».

Викладач педагогіки та психології Грушевська І.В. провела екскурс музеями України. Розповіла, що саме, музеї, поєднуючи містками історичної пам’яті невичерпні знання і духовні багатства, дієво впливають на формування особистості, прилучають громадян до надбань національної історико-культурної спадщини. Історія – це не тільки минуле, але й сучасне, яке окреслюється багатьма аспектами. Студенти віртуально відвідали Парк-музе́й антропомо́рфних стел і полове́цьких кам'яни́х ста́туй - музею камяних баб у м. Луганськ, який розташований на території Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Зацікавила присутніх подорож до Музею однієї вулиці на Андріївському узвозі міста Києва, до Аптеки-музею «Під чорним орлом» — найстарішої з існуючих аптек Львова, яка перетворена на єдиний в Україні музей, де можна оглянути старовинне аптекарське обладнання і зільники, якими користувалися середньовічні аптекарі. Здивував приємною подорожжю у світ дитинства Державний музей іграшок у Києві - один із найбільш унікальних музеїв столиці України. Заочно відвідали Народний музей хліба, Національний музей народної архітектури та побуту України, які є важливими науково-методичними центрами України по вивченню матеріальної та духовної культури, її збереженню, патріотичному вихованню нації.

Також під час заходу було представлено виставку літератури з даної проблеми, проанонсовано інформаційні джерела, які показують, що історія – це не тільки минуле, але й сучасне, яке окреслюється багатьма аспектами.

Підводячи підсумки заходу, студентство прийшло до висновків: «Чим більше ми пізнаємо історію рідної країни, тим більше вражають дива та їх неповторність….. Надзвичайне зовсім поруч, треба лише поглянути на світ іншими очима….»

 
     
 
     
 
     
 

 

Також, в рамках реалізації програми національно-патріотичного виховання «Скарби твої безцінні, Україно» цей проект був представлений 20 березня 2015 року викладачем предметів  дошкільного циклу Сидоренко Н.М.

 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016