Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

02.03.2015

І знову ми з Intel® "Навчання для майбутнього" (10.01 версія).

Протягом минулого тижня (23.02-27.02.2015р.) пройшов тренінг для дев’яти студентів третього курсу спеціальностей «Фізичне виховання» та «Початкова освіта».

Головною превагою програми з Intel® "Навчання для майбутнього" (10.01 версія) є розширення доступу студентів до інформаційних ресурсів та он-лайн навчання. Всі матеріали навчального проектів вони виконували он-лайн, це надало можливість розширити аудиторію глядачів, обмінюватися інформацією, отримувати коментарі та поради від інших відвідувачі в Інтернету.

Під час тренінгу студенті обрали теми проектів з різноманітних навчальних предметів. Наразі актуальними стали проекти:

  • патріотичного спрямування "Наша Батьківщина-Україна";
  • проекти націлені на збереження фізичного здоров’я підростаючого покоління, пропаганди здорового способу життя: "Праця - здоров'я, а лінь - хвороба", "Фізична складова здоров`я";
  • покликані розвивати естетичні почуття молодших школярів "Музика покликана народжувати полум'я в душі", "Мистецтво - чарівне вікно у світі".

Переглянути проекти можна за посиланням (http://wiki.iteach.com.ua)

Всі учасники тренінгу відмітили, що під час виконання навчального проекту навчилися ефективно використовувати інформаційно-комунікаційні технології, які допомогли сформувати у них навички 21 століття, а також зазначили, що використання інформаційно-комунікаційних технологій сприяє покращенню результатів навчання (за допомогою проведення досліджень, комунікації, взаємодії, застосування ефективних стратегій та інших засобів). В майбутньому використання інтерактивних технологій навчання, а саме методу проектів, допоможе професійному зростанню студентів, що дуже важливо для їх майбутньої професійної кар'єри.

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016