Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

28.02.2015

28 лютого 2015 року Лисичанський педагогічний коледж гостинно відчинив свої двері для всіх бажаючих познайомитися з навчальним закладом.

День відкритих дверей в коледжі – це можливість почути найактуальнішу інформацію з перших вуст, задати будь-які запитання директору коледжу, відповідальному секретарю приймальної комісії та поспілкуватись у неформальній атмосфері із викладачами та студентами. У цей день абітурієнти і їхні батьки змогли особисто поспілкувалися з директором коледжу, розпитати про умови та вимоги до навчання.

Після зустрічі - екскурсія коледжем та знайомство з матеріально-технічною та науково-методичною базою. Кожен учасник Днів відкритих дверей зміг на власні очі побачити науково-інноваційні лабораторії коледжу та навчальні аудиторії, бібліотечно-інформаційний центр, комп’ютерні класи, спортивні та тренажерні зали. Майбутні студенти мали можливість переконатися, що в процесі навчання в коледжі вони зможуть засвоїти фундаментальний цикл гуманітарних, політичних і соціально-економічних дисциплін, отримати сучасні знання з цілого ряду практично-орієнтованих предметів, зокрема, психології, педагогіки, методик навчання.

Є запитання, що не висвітлене на сайті коледжу? Тоді приходь на День відкритих дверей і постав його особисто! Ми раді бачити усіх бажаючих 21 березня.

     

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016