Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

26.02.2015

26 лютого 2015 року за планом роботи освітнього округу на базі дитячого садку «Шпачок» був проведений семінар-тренінг «Розвиток креативності дошкільників засобами театральної діяльності». Метою заходу було надання студентам знань про театралізацію як один із основних видів діяльності в дошкільному закладі, в якому діти можуть розкрити свій творчий потенціал, розвинути креативність.

У семінарі взяли участь викладачі циклової комісії дошкільної педагогіки, студенти спеціальності «Дошкільна освіта» денної та заочної форм навчання, педагогічний колектив ДНЗ «Шпачок».

Відкрила роботу семінару завідувач дитячого садка Клименко О.В., яка розповіла про систему роботи з проблематики семінару. Студентка 3 курсу Стешенко О. підготувала доповідь з презентацією про вплив театралізованої діяльності на розвиток креативності у дітей дошкільного віку. Про різні види театрів зробила цікаву відеодобірку студентка Литвінова М.

Вихователь середньої групи Горбачова О.С. презентувала досвід роботи гуртка «Казкова мозаїка», в якому беруть участь діти середньої групи «Колосок». Більш як три десятки видів театрів використовує вихователь у своїй діяльності.

Постановка мюзиклу за казкою «Вовк та семеро козенят» (музичний керівник Апухтіна Н.В, вихователь Даньшова Н.А.) вразила учасників семінару своїм артистизмом та талановитим підходом до інсценізації улюбленої казки.

Під час проведення заходу методист Кричун Ю.М., використовуючи інтерактивні методи роботи, провела цікаві тренінги з учасниками семінару щодо формування артистичних здібностей, прояву креативності при виконанні завдань.

Методист методичного кабінету Петрова Н.А. підвела підсумки та проаналізувала результативність співпраці з ВП «Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка». Виставка наочних посібників та фахової літератури з проблеми проведеного заходу зацікавила гостей дитячого садка та надихнула на оволодіння мистецтвом театру в подальшій роботі з дітьми.

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016