Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

25.02.2015

З метою збереження духовності і збагачення культурного світогляду майбутнього фахівця у Лисичанському педагогічному коледжі викладачем культурології Севастьяновою О.А. було представлено мультимедійний культурологічний проект «Храми України».

Студенти здійснили заочну подорож у історичне минуле нашої країни, коли людина шукала шляхи звернення до Бога, намагалася духовно наблизитися до святих місць і відчути себе частиною творення світу. Молодь знайомилася зі скарбницею української культури, яка увібрала найсвятіші перлини архітектурної майстерності, а саме: Києво-Печерська Лавра, Софія Київська, Почаєвська Лавра.

Своєрідним мостом від давнини до сучасності стала презентація культури малої батьківщини. Це, звичайно, Святі Гори, просякнуті ідеями любові до рідного краю, почуттям милосердя, вічності, розуміння свого місця в історії своєї держави.

Бібліотекарем коледжу було представлено новітні навчальні посібники з історії світової та вітчизняної культури та запропоновано для самостійного опрацювання деякі з них.

 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016