Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

23.02.2015

23 лютого на базі гуртожитку коледжу відбулося чергове засідання валеологічної студії «Краса і здоров’я» за темою «Екологія і побут», мета якого передбачало обговорення правил культури харчування; поглиблення знань студентів про ГМЇ та ГМО, харчові домішки; пропагування здорового способу життя; виховання прагнення зберігати своє здоров’я як найдорожчий скарб.

У засіданні взяли участь студенти 1-3 курсів. Їх зацікавила тема, яка для сьогодення актуальна і знання стануть у нагоді щодо професійного становлення особистості майбутньогго педагога. Зміст засідання передбачав експрес-тестування «Чи правильно я харчуюсь?», результати якого показали, що у більшості присутніх – повноцінним харчування назвати не можна. Цікавим було обговорення відеоматеріалів, де кожен учасник зміг висловити свою думку.

Практична частина засідання стала для студентів несподіванкою, бо вони самостійно змогли визначити харчові домішки тих продуктів, які вони люблять – це чіпси, сухарики, вермішель швидкого приготування. Висновки були не втішними. Виявилося, що ці продукти взагалі не бажано вживати. Завершенням зустрічі була дискусія «За» і «Проти» харчових домішок», результати якої також виявилися більшістю доводів «Проти». Проте без харчових домішок сьогодні не обійтися, тому зроблений висновок: «Не слід панічно боятися літери «Є» на етикетці, а обирати натуральні продукти харчування».

Кожен учасник засідання валеологічної студії отримав буклет «Про харчові домішки».

Робота щодо формування здорового способу життя продовжується!

На чергову зустріч запрошуємо 30 березня 2015 року.

 
     
 
     

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016